ثبت نام هجدهمين مسابقات ملي مهارت آغاز شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اعلام کرد: 

راه اندازی سایت ثبت نام آنلاین مسابقات ملی مهارت در استان تهران 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از راه اندازی ثبت نام آنلاین مسابقات ملی مهارت در سایت https://tehranskills.ir در این استان خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، مجید طهرانیان آخرین فرصت جهت ثبت نام خود به صورت الکترونیکی هجدهمين مسابقات ملی مهارت را تا 23 تیر ماه سال جاري اعلام کرد. 

وی خاطرنشان ساخت: متقاضیان به شرکت در مسابقات ملی مهارت می توانند با در نظر گرفتن محدودیت سنی مدارک لازم از قبیل نام عکس، تصویر تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی یا معافیت نظام وظیفه (برای داوطلبان ذکور و مشمول) را به صورت آنلاین بارگزاری نموده و بدون مراجعه به مراکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان ثبت نام نمایند. 

مشاور ریاست سازمان در امور مشارکت های مردمی شرط سني براي داوطلبان رشته هاي ساخت و توليد تیمی و مكاترونيك، متولدين 11/10/1372 به بعد و براي ساير رشته ها متولدين 11/10/1375 به بعد است .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بیان داشت: جوانان ماهر شامل کارآموزان وآموزش ديدگان مراکز آموزش فنی وحرفه ای، هنرجويان آموزش و پرورش در رشته های کار و دانش، فنی و حرفه ای و نظری، دانشجويان آموزشکده های فنی و حرفه ای و آموزش عالی و همچنين کارگران واحدهای صنعتی و صنفی می توانند با رعايت شرايط سني ذكر شده در اين دوره از مسابقات ملی مهارت شرکت نمايند.

طهرانیان با اشاره به نمایندگی سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور در سازمان جهاني مهارتWSI ، تصریح کرد: برگزاري مسابقات ملي مهارت در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوري به صورت سالانه مي‌باشد که مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات ملي مهارت تا تاريخ 23/4/96 در هر شهر و مرحله استانی در تاريخ 5 و6 مرداد ماه و مرحله کشوری نیز در نیمه دوم آذرماه برگزار می شود.

وی بیان داشت: در مرحله شهرستاني مسابقات ملي مهارت، پس از ارزشیابی لازم که توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هر استان صورت می گیرد نفرات برتر در هر شهر انتخاب و به مرحله استانی معرفی می‌شوند که در مرحله استانی نیز با برگزاري آزمون عملي (حداکثر 2 روز) نسبت به انتخاب نفرات برتر و معرفي به مرحله کشوری اقدام خواهد شد.

شایان ذکر است هجدهمین مسابقات ملی مهارت در 36 رشته شامل : آكواترونيك (فناوری آب)، الكترونيك، آجرچيني، تاسیسات الکتریکی، تبرید و تهویه، تراش CNC ، رباتيك (تيمي 2 نفره)، طراحی و توسعه وب، طراحی مهندسی مکانیک، فناوري اطلاعات(راه کارهای نرم افزاری برای تجارت)، فناوري اطلاعات (مدیریت سیستم های تحت شبكه)، فناوري طراحي گرافيك، فرز CNC، خیاطی ( فناوری مد)، كاشي كاري ديوار و كف، كابينت سازي (چوبي)، لوله كشي و گرمايشي، مكاترونيك (تيمي 2 نفره)، فناوري خودرو، نقاشی خودرو، اتصالات چوبي، آشپزی، قنادی ( شیرینی پزی)، طراحي فضاي سبز(تيمي 2 نفره)، جوشكاري، جواهرسازي، ساخت وتوليد (تيمي3 نفره)، كنترل صنعتي، صافکاری خودرو، کار بر روی صفحات فلزی و گل آرایی، معماری سنگی، نجاری، گچکاری، شبکه های کابلی و تعمیر و نگهداری و سایل نقلیه سنگین برگزار مي‌شود.

شايان ذكر است، برگزیدگان نهایی هجدهمين و نوزدهمين مسابقات ملی مهارت پس از شركت در اردوهاي آماده سازي و گزينش نهايي، درچند رشته منتخب به چهل و پنجمين مسابقات جهانی مهارت که در سال 2019 در کشور روسیه برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

 

مشاهده متن خبر در سایت اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران

توجه: به دلیل عدم پشتیبانی سایت بالا از نسخه موبایل لطفا از دستگاهی به جز موبایل روی لینک کلیک کنید.

 

 

 

 

لینک در سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

 

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس

 دبیرخانه دفتر مسابقات استان تهران:

تلفن: 55346291-021

ایمیل: tehranskill [at] iran.ir

 

 

پوستر هجدهمین مسابقات ملی مهارت

 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر مسابقات ملی مهارت (استان تهران) می باشد.

طراحی سایت

Search